موسسه مالی و اعتباری اعتماد ایرانیان

اعتماد شما،اعتبار ماست

رييس هيات‌مديره موسسه مالي و اعتباري اعتمادايرانيان: اجراي بسته سياستي ـ نظارتي مهم‌ترين هدف ماست دغ

رييس هيات‌مديره موسسه مالي و اعتباري اعتماد ايرانيان گفت: اجراي بسته سياستي ـ نظارتي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران مهم‌ترين هدف و دغدغه ما در نظام بانکي کشور است.

به گزارش خبرنگار بانك و بيمه خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمدمهدي پورسليمي درجمع سرپرستان مناطق و مديران اين موسسه با تاکيد بر نقش و اهميت جايگاه موسسات مالي و پولي درکشوراز تمامي روساي حوزه‌ها و مديران اجرايي اين موسسه اجراي دقيق تمامي بندهاي بسته سياستي ـ نظارتي بانک مرکزي را خواستار شد.

وي با بيان اينکه دستورالعمل بانک مرکزي سرلوحه تمام فعاليت‌هاي اين موسسه قرار دارد وهيچ گونه خلاف وحرکت غيرقانوني از اين موسسه سرنزده است تصريح کرد: براي تاسيس موسسه مالي و اعتباري اعتماد ايرانيان حتما در تمامي شرايط مي‌بايستي قواعد، بخشنامه‌ها و دستورات ابلاغي بانک مرکزي رعايت شود تا حرکت موسسات مالي و اعتباري در چارچوب مقررات بانک مرکزي ادامه يابد.

رييس هيات‌مديره موسسه مالي و اعتباري اعتماد ايرانيان با اشاره به آخرين وضعيت ادغام چند تعاوني اعتباري در اين موسسه گفت: موسسه کنوني که با ادغام شش تعاوني اعتباري تاسيس شده با تفاهم و همدلي کامل اين تعاوني‌ها بوده و نسبت به 14 موسسه مالي و اعتباري ديگر موفقيت بيشتري داشته است.

وي به تمامي مديران زيرمجموعه خود يادآور شد: اگر در اجراي بسته سياستي ـ نظارتي بانک مرکزي خوب عمل کنيد مطمئن باشيد هيچگاه متضرر نمي‌شويد چراکه دغدغه بانک مرکزي هم سامان‌دهي است نه انحلال.

پورسليمي از معاونان، مديران و رييس‌کل بانک مرکزي که با حساسيت فوق‌العاده موضوع ادغام و جذب سرمايه‌هاي مردم را در موسسات مالي و اعتباري در شرف تاسيس دنبال مي‌کنند خواست که اجازه ندهند در زمينه ادغام، افراد خاصي اعمال نظر خصوصي کنند و با ايجاد محيطي آرام و سالم همان طور که تاکنون با هوشياري و نظارت پيگير بودند در آينده شاهد تجميع کامل اين تعاوني‌ها در موسسات و به ثمر رسيدن آرمان بانک مرکزي باشيم تا موسسات مالي و اعتباري بتوانند با پشتوانه بانک مرکزي در عرصه‌هاي خدمات مالي و بانکي نقش‌آفريني کنند.

وي با يادآوري اينکه موسسه مالي و اعتباري اعتماد ايرانيان با سرمايه قريب به 3000 سهامدار از فرزندان ارزشي انقلاب اعم از خانواده‌هاي معظم شهداء و جانبازان و بازنشستگان لشگري و کشوري هستند رعايت حقوق‌شان را به تمامي دستگاه‌هاي ذي‌ربط خاطرنشان كرد.

+ نوشته شده در  سه شنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 19:2  توسط اعتماد ایرانیان  |